Митрополит Варсонофій взяв участь у Богослужінні в монастирі преподобної Анастасії Київської.

30 жовтня, у день пам‘яті святого пророка Осії та преподобномученика Андрія Критського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у Божественній літургії в монастирі на честь преподобної Анастасії Київської в селі Ковалівка Київської області.

Богослужіння очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Йому співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Білогородський Сильвестр. По завершенні Літургії архіпастирі привітали мецената обителі Андрія Анатолійовича Засуху з днем народження.