Митрополит Варсонофій співслужив ієрарху Болгарської Православної Церкви в Софії

26 лютого, в день пам‘яті свт. Серафима (Соболєва), якого почитають як в Україні, так і в Болгарії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій співслужив за Божественною літургією митрополиту Врачанському Григорію – ієрарху БПЦ. Богослужіння відбулось у храмі подвор‘я Руської Православної Церкви в Софії. По завершенні літургії начальник подвор‘я архімандрит Вассіан подякував архієреям за молитву та подарував їм панагії із зображенням свт. Серафима. Митрополит Варсонофій, в свою чергу, подарував архімандриту хрест з прикрасами та подякував за теплий гостинний прийом.  Митрополиту Григорію Вінницький архієрей також вручив подарунок. Після проповіді відбувся молебень біля могили свт. Серафима.

Віряни Софії радсіно зустрічали та проводжали владику Варсонофія. Кожній присутній людині архієрей, на пам‘ять, вручив іконку зі своїм благословінням, а усім  священикам – служебник зі своїм підписом.