Паломники Літинського району відвідали Київ, Харків і Донецьк

З 3 по 6 лютого відбулася паломницька поїздка до Свято-Успенської Святогорської лаври прихожан храму св. Параскеви с.Городище Літинського району. В поїздці парафіян супроводжував настоятель храму протоієрей Ростислав Гаврилюк та протоієрей Олександр Круглюк. Спочатку віряни відвідали Свято-Покровський чоловічий монастир, Голосієву пустинь, Пантелеймоновий монастир (Феофанія), де мали змогу поспілкуватись в архієпископом Яготинським Серафимом. Паломники побували у Києво-Печерській лаврі, Покровському жіночому монастирі столиці. Також віряни відвідали Мгарський Преображенський чоловічий монастир, Харківський Покровський монастир та Благовіщенський собор, вклонилися мощам святителя Олександра (Петровського) та святителя Афанасія. На завершення поїздки відвідали Святогірську лавру, де були на богослужінні та на прийомі у митрополита Арсенія, який передав вітання владиці Варсонофію та дякував за зібранні продукти для біженців. Намісник вручив паломникам подарунки.