Несамовитий клірик ПЦУ вийшов з-під контролю керівництва, чи провокації поставлено на потік?

Не минуло й доби з моменту останньої скандальної акції на території Преображенського храму Луки-Мелешківської, як одіозний священик ПЦУ Віктор Чверкун влаштував чергову провокацію.
Вже звично, у темний час доби, прихопивши із собою десяток поплічників, Чверкун приїхав до храму, де, як і минулого разу, намагався потрапити всередину. Але, напевно, розуміючи, що чергова спроба виламати двері вкотре призведе до виклику правоохоронців, перед якими непрохані візитери вчергове матимуть блідий вигляд, невдалий претендент на настоятельство вирішив схитрувати: заїжджі молодики самі викликали поліцію, повідомивши при цьому, що в зачиненому храмі знаходяться… два трупи.
Втім, хитрощі не спрацювали. Правоохоронці зв’язялись з настоятелем храму, протоієреєм Василієм Альмухамедом, який не тільки підтвердив, що всередині храму є живі люди, але й організував телефонну розмову між поліцейським та черговим в храмі (нагадаємо, що вже кілька місяців парафіяни  Преображенського храму Луки-Мелешківської добровільно несуть цілодобове чергування, аби унеможливити проникнення до храму сторонніх осіб у будь-який час).
У підсумку, розчарованим провокаторам знов довелось виправдовуватись. Прагнучі бути переконливішим ніж напередодні, Чверкун заявив правоохоронцям, що цього разу у вечірній темряві, при слабкому світлі одного ліхтаря він збирався відправити вечірню…
Втім, непереконливі пояснення дивних «богомольців» свідчать лише про те, що або керівництво Вінницько-Барської єпархії ПЦУ вже не спроможне вгамувати свого несамовитого клірика, або, усвідомлюючи непохитність віруючих Луки-Мелешківської у захисті свого храму, рейдери вирішили поставити провокації на потік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів