У Жмеринці пройшов третій православіний благодійний фестиваль “Діти під покровом Богородиці”.

14 жовтня, у свято Покрова Пресвятої Богородиці в Жмеринці пройшов третій православний благодійний фестиваль “Діти під покровом Богородиці”.

Ще до початку фестивалю в просторій зал жмеринського будинку науки та техніки майже не залишилось вільних місць. Глядачі побачили виступи колективів з Вінницької, Тульчинської, Київської, Тернопільської єпархій. У фестивалі взяли участь родина протоієрея Агафангела Давидовського, хор “Соломія” під керуванням протоієрея Назарія Давидовського, спеціальним гостем фестивалю був протоієрей Олександр Клименко. Тим часом у фойє зали діяв благодійний ярмарок, відвідувачі якого мали можливість скуштувати різноманітних смаколиків, приготованих вихованцями воскресних шкіл Вінницької єпархії. На завершення, учасники фестивалю були нагороджені грамотами, для вручення яких були запрошені прес-секретар Вінницької єпархії протоієрей Володимир Пучков, благочинний Жмеринського району протоієрей Ярослав Коромчевський та організатор фестивалю архімандрит Аркадій (Сенчуківський). На завершення фестивалю, протоієрей Володимир передав вітання для учасників від митрополита Вінницького і Барського Варсонофія та особливо подякував отцю Аркадію, який не вперше виступає натхненником та організатором масштабних просвітницьких, виховних та благодійних заходів.
Кошти, зібрані на фестивалі будуть спрямовані на допомогу дітям з особливими потребами, які потребують невідкладного лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів