Священики Хмільницького благочиння взяли участь у відкритті пам’ятника загиблим льотчикам.

16 жовтня минув рік відтоді, як під час міжнародних навчань «Чисте небо – 2019» внаслідок авіакатастрофи загинули двоє пілотів: заступник командира – начальник авіації Повітряного командування «Схід» полковник Іван Петренко та льотчик 194-ї ескадрильї ВПС національної гвардії Каліфорнції підполковник Сет Нерінг.
На місці падіння літака, яким вони керували, поблизу села Уланів Хмільницького району Вінницької області, відкрито пам’ятник загиблим льотчикам.
15 жовтня, з нагоди відкриття пам’ятника, до місця минулорічної катастрофи прибули командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов, командувач ВПС національної гвардії Каліфорнії генерал-майор Грегорі Джонс, голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський, представники духовенства, делегація американських військовослужбовців, генерали та офіцери Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, військовослужбовці авіаційних бригад та частин забезпечення, а також мешканці Уланівської територіальної громади. Парафіяни храму Вознесіння Господнього села Уланів разом із  настоятелем  протоієреєм Ярославом Микитиним були присутні на відкритті пам’ятника, поклали квіти та помолилися за загиблими льотчиками.
Наступного дня, в роковини трагедії, на прохання родини підполковника Петренка, протоієрей Ярослав Микитин, у співслужінні протоієрея Олега Левицького та ієрея Богдана Маринича, звершили панахиду та освятили пам’ятник.