Митрополит Варсонофій взяв участь у святкуванні на честь ікони «Призри на смирення».

29 вересня, у Неділю 15-ту після П‘ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у святкуванні на честь ікони Пресвятої Богородиці «Призри на смирення» у Введенському монастирі міста Києва.

Божественну літургію очолив митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан. Йому співслужили митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, митрополит Вінницькій і Барський Варсонофій, архієпископ Гурій, архієпископ Бучацький Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Ладижинський Сергій.