Архієпископ Варсонофій взяв участь у святковому богослужінні на Анниній горі.

14 серпня, у свято винесення Чесних Древ Хреста Господнього, у жіночому монастирі на честь святої праведної Анни на Анниній горі (Чернівецька єпархія УПЦ), було відправлено святкове богослужіння.

Божественну літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили: митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафім, архієписокп Банченський Лонгін, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамін. По завершенні Літургії Блаженнійший митрополит Онуфрій прочитав молитви на благословення меду та зілля.