Архієрейська Літургія в Лемешівському монастирі.

11 серпня у Неділю 8-му після П‘ятидесятниці і свято Різдва святителя Миколая архієпископа Мирлікійського, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в чоловічому монастирі на честь святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова села Лемешівка Калинівського району.

Владиці співслужили братія та гості обителі на чолі з намісником архімандритом Марком (Барановським). За Літургією молилась ігуменія Троїцького жіночого монастиря Антонія (Стеценко) з сестрами. Богослужіння завершилось велелюдною хресною ходою.

По завершенні богослужіння архіпастир відвідав монастирське кладовище де звершив заупокійну літію за спочилим засновником та першим настоятелем Іоанно-Богословської обителі архімандритом Феодосієм (Шкляруком). Також владика у супроводі отця-намісника оглянув підсобне господарство монастиря.