УВАГА!

На окремих парафіях Вінницької єпархії прихильниками ПЦУ поширюється неправдива інформація, що, буцімто, у зв’язку з прибуттям на Вінницьку кафедру архієпископа Варсонофія, з настоятелів парафій вимагають великих грошових внесків на придбання автомобіля.

Повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності. Навпаки, за ініціативою архієпископа Варсонофія у Вінницькій єпархії було відмінено місячний єпархіальний внесок за грудень. Згідно прийнятого рішення, в подальшому, питання виплати парафіями щомісячних єпархіальних внесків буде обговорюватись на загальнорєпархіальних зборах та засіданнях єпархіальної ради. Сума внеска для кожної парафії буде затверджена владикою Варсонофієм лише після обговорення з духовенством єпархії.

Пресс-служба Вінницької єпархії.