Грудень 25, 2018

You are browsing the site archives for Грудень 25, 2018.

ОСВЯЧЕНО ПРЕСТОЛ НИЖНЬОГО ХРАМУ ТРОЇЦЬКОГО БРАЇЛІВСЬКОГО МОНАСТИРЯ.

25 грудня, у день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, відбулось освячення Престолу нижнього Антоніє-Феодосіївського храму Троїцького Браїлівського монастиря. Освячення та Божественну Літургію звершили митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан та архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій. Владикам співслужили священики Вінницької єпархії, братія монастиря у священному сані. За богослужінням молилася ігуменія Антонія з сестрами монастиря.

АРХІЄПИСКОП ВАРСОНОФІЙ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПАМ'ЯТІ СВТ. СПИРИДОНА ТРИМІФУНТСЬКОГО.

АРХІЄПИСКОП ВАРСОНОФІЙ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПАМ’ЯТІ СВТ. СПИРИДОНА ТРИМІФУНТСЬКОГО.

Ввечері 24 грудня, напередодні дня пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій очолив всенічне бдіння в храмі Всіх святих на місці будівництва Кафедрального собору УПЦ у м. Києві.

УВАГА!

На окремих парафіях Вінницької єпархії прихильниками ПЦУ поширюється неправдива інформація, що, буцімто, у зв’язку з прибуттям на Вінницьку кафедру архієпископа Варсонофія, з настоятелів парафій вимагають великих грошових внесків на придбання автомобіля. Повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності. Навпаки, за ініціативою архієпископа Варсонофія у Вінницькій єпархії було відмінено місячний єпархіальний внесок за грудень. Згідно прийнятого […]