Митрополит Варсонофій звершив Літургію у древньому Свято-Миколаївському храмі Вінниці

7 березня, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у древньому Свято-Миколаївському храмі Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму і секретар єпархії прот. Роман Макар, настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці прот. Максим Мельничук та духовенство храма.

По завершенні молитви та проповіді, митрополит Варсонофій висловив вдячність настоятелю храма отцю Роману за пастирські труди на користь Церкви та активне життя Свято-Миколаївської парафії. Секретар єпархії, в свою чергу, подякував владиці за візит та молитовну підтримку усіх вірян Вінницької єпархії Української Православної Церкви.

Нагадуємо Вам:  8 березня 2020 року у місті Вінниця відбудеться хресна на честь Торжества Православ‘я