Митрополит Варсонофій звершив читання четвертої частини Великого покаянного канону

5 березня, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій молився за вечірнім богослужінням та прочитав четверту частину Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у храмі св. вмч. Георгія Побідоносця м. Вінниці.

По завершенні молитви та проповіді архіпастиря, настоятель храму прот. Валерій Швець подякував митрополиту Варсонофію за спільну молитву і архіпастирські настанови. Священик також вдячний усім вірянам, які у великій кількості зібрались в цей вечір у храмі. Отець Валерій від імені усієї парафії, яку священик називає великою сім‘єю, висловив щиру підтримку Предстоятелю УПЦ та керуючому Вінницькою єпархією митрополиту Варсонофію.

Нагадуємо: У Вінниці відбудеться хресна хода на честь Торжества Православ‘я