Лютий 25, 2020

You are browsing the site archives for Лютий 25, 2020.

Соборне богослужіння у Хмільницькому районі

25 лютого, в день шанування Іверської ікони Божої Матері, в храмі Вознесіння Господнього села Широка Гребля Хмільницького району відбулося соборне Богослужіння. Настоятель храму та благочинний протоієрей Михаїл Шикирун у співслужінні зі священиками району звершили Божественну Літургію, піднесли молитву за мир в Україні та прочитали акафист перед шанованою іконою Богородиці.

ВІДЕО. Митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у столиці Болгарії

Богослужіння відбулось напередодні дня пам‘яті свт. Серафима (Соболєва) у храмі подвор‘я Руської Православної Церкви в Софії, де похований святитель.

Митрополит Варсонофій відвідав Дівотинський монастир Болгарії

Митрополита Варсонофія супроводжували Секретар Священного Синоду БПЦ єпископ Герасим та начальник подовр‘я Руської Православної Церкви у Софії архімандрит Вассіан. Вінницький арієрей поспілкувався з братією обителі та олянув на реставраційні роботи у храмах монастиря. Владика вдячний монахам за теплий та гостинний прийом. Дівотинський монастир – діюча чоловіча обитель, зведена на честь Святої Трійці, належить Софійській єпархії […]