У Києві відбувся Всеукраїнський форум дружин священнослужителів

18 лютого 2020 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Києві відбувся перший в Україні форум дружин священнослужителів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
У форумі також взяли участь матушки з Вінницької єпархії.

Захід зібрав понад 100 учасниць із різних єпархій Української Православної Церкви, зокрема Київської, Білоцерківської, Дніпропетровської, Харківської, Волинської, Рівненської, Горлівської, Вінницької, Балтської, Одеської, Чернігівської, Олександрійської, Кіровоградської, Сєверодонецької тощо. Учасниці неодноразово відзначали, що подібну ініціативу обов’язково слід підхопити на регіональному рівні і проводити такі зустрічі в єпархіях чи навіть благочиннях, адже тісне спілкування у «професійному» середовищі дозволить оперативно й продуктивно вирішувати численні питання, які постійно виникають у соціальному та громадському служінні жінки-дружини священника.
Детальніше: https://news.church.ua/2020/02/19/u-kijevi-vidbuvsya-pershij-vseukrajinskij-forum-druzhin-svyashhennosluzhiteliv/#jp-carousel-381699

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів