Митрополит Варсонофій співслужив сонму архієреїв у храмі св. вмч. Димитрія Солунського міста Києва

Божественну літургію очолив намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський Павел. Його Високопреосвященству співслужили: керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Вишневський Спиридон, настоятель храму єпископ Васильківський Миколай та місцеве духовенство.

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував архіпастирям і священикам, які співслужили, за молитви, привітав тезоіменитого настоятеля храму єпископа Миколая з днем небесного покровителя – святителя Миколая Японського, побажавши йому «міцності сил і всесильної допомоги Божої в нелегкому архіпастирському служінні». Намісник Лаври за дорученням Предстоятеля УПЦ передав владиці Миколаю орден УПЦ Святого рівноапостольного князя Володимира.