ВІДЕО. Святкове богослужіння в Іоанно-Богословському монастирі Лемешівки/Колядки

11 січня керуючий Вінницькою єпархією звершив святкове богослужіння в Лемешівському чоловічому монастирі.
За Божественною літургією митрополиту Варсонофію співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, ігумен монастиря архім. Марк (Барановський), благочинний Калинівського району прот. Володимир Розман.
Владика привітав ігумена Марка з днем Небесного Покровителя – прп. Марка Гробокопателя. Архієрей ввдячний ігумену за труди на славу Церкви Христової.
В свою чергу, зі словами подяки та привітань до архієрея звернулись благочинний прот. Володимир та архім. Марк.
Для митрополита та всіх присутніх з колядою виступили різні колективи Калинівського району. Кожній дитині присутній у храмі та колядникам владика роздав подарунки. Віряни, які заповнили храм, отримали від архієрея іконки.