Торжество Православ‘я у Вінниці. Молитовне стояння біля захопленого собору

12 січня відбулось молитовне стояння вірян міста Вінниці, на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм, біля захопленого розкольниками Спасо-Преображенського собору Вінниці. Велика кількість вірян продовжують підтримувати канонічну Українську Православну Церкву! По завершенні молебня, владика привітав усіх зі святами, подякував за підтримку Вінницької єпархі та за те, що така велика кількість вірян зібралась у цей холодний зимовий вечір. Після молитви хор священиків Вінницької єпархії та інші колективи колядували для усіх присутніх. Митрополит Варсонофій висловлює надію, що в скорому часі, з Божою допомогою, захоплений собор буде повернено законним власникам – вірянам Української Православної Церкви.