Митрополит Варсонофій освятив храм УПЦ в селі Чернятин

25 грудня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення храму УПЦ у селі Чернятин Жмеринського району. Храм, в присутності великої кількості вірян, освятили на честь св. арх. Стефана. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Жмеринського району прот. Ярослав Коромчевський та духовенство єпархії. За Божественною літургією настоятеля храму прот. Олександра Лапка нагородженно богослужбовою нагородою – хрестом з прикрасами.

Настоятель храму прот. Олександр Лапко, разом зі своїми парафіянами, тривалий час і великими зусиллями зводили храм в даному селі. Після богослужіння митрополит Варсонофій нагородив загальною грамотою всю громаду УПЦ в селі Чернятин, а також відзначив настоятеля та усіх, хто допомагав у цій добрій справі. Не дивлячись на тиск деяких недобросовісних, далеких від Церкви людей, а також їх провокації, жителі села Чернятин, на чолі зі своїм священиком, зберігають вірність канонічній Українській Православній Церкві.