Креативний урок недільної школи храму свт. Тихона

У недільній школі храму святителя Тихона, з благословіння настоятеля храму прот.
Димитрія Васильчука, відбувся творчий урок на тему: “Святий отче Миколай, нашу хату не минай”, за участі батьків та дітей недільної школи. Діти сомостійно вибирали цікаві уривки з життя свт. Миколая, та готували доповідь по ній. Менші діти вивчили різноманітні вірші про улюбленого святого. Також веселою розминкою було завдання намалювати картину на зимову тематику із заплющеними очима. Цікавою для всіх була гра “знавці Біблії”, в якій діти та батьки проявили свої знання Закону Божого, Біблії, та життя свт. Миколая. Завершився урок спільним чаюванням з домашніми ласощами і веселими іграми. Також за стараність і активну участь діти отримали гостинці.