ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВІДЕОКОНКУРС КОЛЯДОК❗️

***

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, з 10.12.2019 по 01.01.2020 у нашій єпархії ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВІДЕОКОНКУРС КОЛЯДОК!

До участі в Конкурсі запрошуються всі колективи, які діють при парафіях Вінницької єпархії УПЦ (без вікових обмежень).

УМОВИ КОНКУРСУ:

*

Бажаючі взяти участь, повинні записати на відео своє виконання будь-якої християнської колядки та відправити записане відео за номером  телефону: +380 97 604 88 16  – у Telegram (Андрій)

*

Відео також можна завантажити на ваш «інтернет-диск» (в разі великого розміру) та відправити посилання на нього за тим же номером у Telegram.

*

При відправленні своїх відео, ОБОВ‘ЯЗКОВО, вкажіть контактний номер  телефону для зворотнього зв‘язку, ваше ім‘я, прізвище (якщо є – назву колективу) та парафію, при якій діє колектив.

*

Відео можна записувати в храмі, на вулиці та в будь-якому  приміщенні.

Вибір колядок вільний. Максимальна кількість колядок у відео – 2

Під час запису відео маєте змогу проявляти креативний підхід.

*

Відео з виконаннями колядок, по завершенню Конкурсу, будуть оцінюватись єпархіальною комісією.

Найкращі виконавці колядок матимуть змогу виступити на концерті «Віфлеємське сяйво», який відбудеться 16 січня 2020 року у Вінниці, а також відео переможців буде розміщено на YouTube-каналі Вінницької єпархії та на офіційному сайті.

***

З питань організації Конкурсу прохання звертатися за тел: +380 (97) 604 88 16