Митрополит Варсонофій звершив нічну Божественну літургію в Вознесенському храмі м. Вінниці

30 листопада віряни Поділля вшанували пам‘ять священномученика Інокентія (Тихонова), архієпископа Вінницького та молились за жертв «Вінницької трагедії».
Настоятель храму прот. Агафангел Давидовський подякував архіпастирю за соборну молитву, в свою чергу, митрополит Варсонофій вдячний усім вірянам та священикам за нічне молитовне стояння. Після Божественної літургії владика, від імені Предстоятеля УПЦ, нагородив матушку Валентину Давидовську Грамотою за понесені труди на славу Святої Церкви.
Усі віряни, на чолі з митрополитом, пройшлись хресною ходою до меморіалу жертв «Вінницької трагедії», де була звершена літія.