Всенічне бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі.

5 жовтня, у переддень Неділі 16-ї після П‘ятидесятниці, в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці було звершено всенічне бдіння.

Богослужіння очолили митрополити Ніжинський і Прилуцький Климент та Вінницький і Барський Варсонофій. Владикам співслужили священики храму на чолі з настоятелем протоієреєм Миколаєм Давидовським.

По завершенні богослужіння митрополит Варсонофій подякував владиці Клименту за візит до Вінницької єпархії та молитовну підтримку, яка має особливе значення у теперішній непростий час. Відповідаючи, митрополит Климент зауважив, що на Вінницьку землю їхав з особам хвилюванням, адже Вінниця останнім часом стала особливим осередком церковного життя. «Я хочу щиро вклонитися духовенству, чернецтву, вірним Вінницької єпархії… якби ви повели себе інакше, історія Церкви на Подільській землі була б дуже сумною».

На останок, митрополит Климент подарував владиці Варсонофію ікону Пресвятої Богородиці.