Розклад архієрейських богослужінь на 26 – 28 вересня.

Ввечері 26 вересня, напрердодні свята Воздвиження Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершить всенічне бдіння з чином воздвиження хреста в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці. Початок богослужіння о 17.00.

27 вересня, в день свята Воздвиження Хреста Господнього, митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці. Зустріч владики о 9.00.

28 вересня, у суботу після Воздвиження, митрополит Варсонофій очолить хресну ходу на честь Зиновинської ікони Пресвятої Богородиці в селі Шевченка Літинського району та звершить Божественну літургію в місцевому храмі на честь Усікновення глави Иоанна Предтечі. Початок ходи о 8.00.