Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в Олександро-Невському храмі міста Жмеринки.

12 вересня, у свято Перенесення мощей святого благовірного князя Олександра Невського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Олександро-Невському храмі міста Жмеринки.

Владиці співслужили священики Жмеринського району на чолі з благочинним протоієреєм Ярославом Коромчевськими та настоятелем храму протоієреєм Іоанном Лукановим. Богослужіння завершилось хресною ходою навколо храму, після якої архіпастир привітав отця Іоанна та парафіян з престольним святом та роздав усім присутнім іконки. По завершенні богослужіння митрополит Варсонофій, у супроводі духовенства, відвідав головний храм парафії – Миколаївський. Владика з священиками приклались до святинь та проспівали тропарь і кондак святителю Миколаю.