Митрополит Варсонофій взяв участь у святкуванні перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського.

27 серпня, у свято перенесення мощей преподобного Феодосія ігумена Печерського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у Божественній літургії в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

Богослужіння очолив намісник лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Владиці-наміснику спвіслужили митрополити Ніжинський і Прилукский Климент, Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископи Бучацький Пантелеімон, Фастівський Даміан та ректор Київської Духовної академії єпископ Білогородський Сильвестр. По завершенні літургії архіпастирі відправили молебень пред іконою преподобного Феодосія.