Прихильники ПЦУ не пустили архієрея з духовенством і віруючими на територію села Бохоники.

Ввечері 9 березня  група агресивно налаштованих громадян з числа прихильників ПЦУ завадила приїзду архієпископа Вінницького і Барського Варсанофія до села Бохоники Вінницького району.

Владика мав намір звершити всенічне бдіння в місцевому Іонанно-Богословському храмі, однак група активістів заблокувала дорогу, яка веде до села. В наслідок чого архієрей з духовенством, яке його супроводжувало, змушений був служити молебень у полі простонеба.

По факту дій прихильників ПЦУ настоятелем Іоанно-Богословського храму протоієреєм Олегом Мельником було складено заяву до правоохоронних органів. У поліції пообіцяли дати належну оцінку протиправним діям активістів.