Розклад архієрейських богослужінь на 2 – 10 березня. Розклад архієрейських богослужінь на 2 – 10 березня.

2 березня, напередодні Неділі м’ясопусної, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершить всенічне бдіння у Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці.
Початок богослужіння о 17.00.
3 березня, у Неділю м’ясопусну, архієрейську Божественну Літургію буде звершено також у Хресто-Воздвиженському храмі.
Зустріч владики о 9.30.
5 березня, у день пам’яті святителя Льва Катанського, архієпископ Варсонофій звершить Божественну Літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці селища Вороновиця Вінницького району.
Зустріч владики о 8.30.
7 березня (на цей день переноситься святкування знайдення мощей праведної Матрони Московської), архієпископ Варсонофій звершить Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі.
Зустріч владики о 8.45.
9 березня, у день пам’яті всіх преподобних отців, що у подвигу просіяли, архієпископ Варсонофій звершить Божественну Літургію в храмі на честь Усікновення голови Іоанна Предтечі села Шевченкове Літинського району.
Зустріч владики о 9.00.
9 березня ввечері, напередодні Неділі сиропусної, архієпископ Варсонофій звершить всенічне бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці.
Початок богослужіння о 17.00.
10 березня, у Неділю сиропусну, архієпископ Варсонофій звершить Божественну Літургію в храмі священномученика Макарія міста Вінниці.
Зустріч владики о 8.00.