Парафія Преображенського храму с. Лука Мелешківська Вінницького району за єдність з УПЦ.

26 січня в Спасо-Преображенському храмі с. Лука-Мелешківська Вінницького району були проведені збори релігійної громади села. На зборах було прийняте рішення зберігати єдність з Українською Православною Церквою на чолі з Блаженнійшим митрополитом Онуфрієм.

Того ж дня в будівлі сільського клубу пройшли збори територіальної громади села. На зборах була присутня велика кількість сторонніх людей, частина з яких була у військовій формі. Останні поводили себе агресивно, зокрема не давали можливості частині присутніх членів місцевої релігійної громади прийняти повноцінну участь у зборах та голосуванні. Як наслідок, збори пройшли з порушенням встановленої процедури та прийняли неправомірне рішення про перехід Преображенської парафії до ПЦУ.

По закінченні зборів територіальної громади, релігійна громада села повторно зібралась в приміщенні храму та визнала рішення про перехід до ПЦУ недійсним.