У Писарівці не вдалось провести збори територіальної громади з голосуванням на користь ПЦУ.

22 січня Свято-Покровська релігійна громада с. Писарівки, Вінницького району, провела збори, на яких висловила підтримку Українській Православній Церкві на чолі з Блаженнійшим митрополитом Онуфрієм.

23 січня в сільському будинку культури проходили збори громади села, на яких, планувалось провести обговорення питання можливого переходу місцевої парафії до ПЦУ. Перед початком обговорення стався прикрий інцидент: голова сільради Д. Науменко намагався не впустити до зали, де проходили збори, духовенство і віруючих, які бажали бути на ньому присутніми. Коли бажаючі все ж-таки зуміли увійти до приміщення, їх зустріли агресивно налаштовані люди, деякі з яких, навіть, намагались вчинити бійку. Так один з невідомих чоловіків, навіть наніс тілесні ушкодження священику, що був присутній на зібранні. Постраждалий був змушений звернутись з заявою по поліції.

Після цього, голова сільради намагався продовжити зібрання, але, зрозумівши, що голосування на користь ПЦУ провести не вдасться, закрив збори.