Архієпископ Варсонофій звершив Божественну Літургію в храмі Стрітення Господнього. Оновлено!

15 лютого, у день Стрітення Господнього, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Стрітенському храмі міста Вінниці.

Владиці співслужили священики міста Вінниці на чолі з благочинним І Вінницького міського округу протоієреєм Богданом Малиновським та настоятелем храму протоієреєм Сергієм Виговським.
Перед початком Літургії архієпископ Варсонофій відслужив водосвятний молебень і окропив богомольців святою водою.
За богослужінням були піднесені молитви за упокій воїнів, які загинули під час війни в Афганістані.  Після читання Євангелія архіпастир проповідував на тему свята. На завершення Літургії було звершено чин освячення свічок.
По завершенні богослужіння архіпастир привітав духовенство і парафіян храму з престольним святом. Відповідаючи на вітання, настоятель храму подякував владиці за урочисте богослужіння і спільну молитву та подарував йому, на згадку про свято, ікону Божої Матері.