Березень 02, 2020

You are browsing the site archives for Березень 02, 2020.

Митрополит Варсонофій прочитав першу частину Великого покаянного канону

2 березня, в перший день Великого посту, під час вечірнього богослужіння митрополит Варсонофій прочитав першу частину Великого покаянного канону прп. Андрія Критського. Богослужіння відбулось у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці. По завершенні молитви архієрей виголосив настанови на піст великій кількості вірян, які зібрались в цей вечір у храмі.

Графік архієрейських богослужінь першої седмиці Великого посту

02.03. о 18:00 – читання покаянного канону у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці. 03.03. о 17:00 – читання покаянного канону у Стрітенському храмі Вінниці. 04.03. Літургія Напередосвячених Дарів у Хрестовоздвиженському храмі о 10:00. О 17:00 – читання покаянного канону в соборі Різдва Пресвятої Богородиці (р-н П’ятничани) 05.03. о 18:00 – читання покаянного канону у храмі  на честь вмч. […]

Митрополит Варсонофій звершив богослужіння першого дня Великого посту

2 березня, в перший день Великого посту митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив богослужіння у Хрестоводвиженському храмі Вінниці. Під час літії архієрей та священики також молились за спочилих християн.