Листопад 11, 2019

You are browsing the site archives for Листопад 11, 2019.

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в селі Станіславчик.

11 листопада, у день пам‘яті преподобномучениці Анастасії Римлянині, митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі на честь Вознесіння Господнього села Станіславчик. Владиці співслужило духовенство району на чолі з благочинним протоієреєм Ярославом Коромчевским. По завершенні богослужіння архіпастир привітав настоятеля храму протоієрея Димитрія Пасічника з 30-ти річчям та подарував йому наперсного хреста.

Клірик Вінницької єпархії звершив Вінчання військовослужбовців на передовій.

Військовий медик Ірина Стогній та її обранець розвідник Юрій уклали шлюб на передовій. Військовослужбовці вінчались у храмі села Карлівка Маріїнського району Донецької області. Таїнство звершив клірик Вінницької єпархії УПЦ протоієрей Анатолій Кузнєцов. Вінчання на передовій стало можливим, також, завдяки зусиллям протоієрея Василія Августінова, Олександра Поперечного, Руслани Самаєвої, Валентини Лящун, Ігоря Кубишина, Олега Парфілова.

Архієрейська Літургія в Жмеринському районі.

10 листопада, у Неділю 21-шу після П‘ятидесятниці та день пам‘яті святої великомучениці Параскеви П‘ятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Параскевинському храмі села Мала Жмеринка Жмеринського району. Владиці співслужило місцеве духовенство на чолі з секретарем єпархіального управління протоієреєм Романом Макаром. Під час Літургії митрополит Варсонофій рукопоклав у диякона студента Полтавської Місіонерської Духовної […]

Всенічне бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі.

Ввечері 9 листопада, напередодні Неділі 21-ї після П‘ятидесятниці, митрополит Вінницькицй і Барський Варсонофій очолив служіння всенічного бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці. Владиці співслужили священики храму на чолі з настоятелем протоієреєм Миколаєм Давидовським.