Жовтень 21, 2019

You are browsing the site archives for Жовтень 21, 2019.

Архієрейська літургія в Хресто-Воздвиженському храмі.

20 жовтня, у Неділю 18-ту після П‘ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці. Владиці співслужили священики храму на чолі з благочинним І Вінницького міського округу протоієреєм Богданом Малиновським. По завершенні богослужіння архіпастир привітав з днем тезоіменитства клірика Хресто-Воздвиженського храму протоієрея Сергія Корженко та подарував йому наперсного хреста.

Митрополит Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі.

18 жовтня, напередодні Неділі 18-ї після П‘ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці. Владиці співслужили священики храму на чолі з благочинним І Вінницького міського округу протоієреєм Богданом Малиновським.

Освячення престолу та Літургія в Барському районі.

19 жовтня, у день пам’яті святого апостола Фоми, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення престолу храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Буцні Барського району. Після освячення в храмі було звершено Божественну літургію. Владиці співслужили місцеві священики на чолі з благочинним архімандритом Серафімом (Поворозником).