Архієпископ Варсонофій співслужив предстоятелю УПЦ на престольному святі села Ломачинці.

9 серпня, у день пам’яті святого великомученика Пантелеімона, Блаженнійший митрополит Київський и всієї України Онуфрій очолив служіння Божественної літургію в Пантелеімоновському храмі села Ломачинці Сокирянського району Чернівецької області.

Його Блаженству співслужили: митрополит Ловчанський Гавріїл (Болгарська Православна Церква), митрополоит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієписокп Банченський Лонгін, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій, єпископ Шепетовський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамін.

По завершенні Літургії предстоятель УПЦ удостоів церковної нагороди Світлану Володимирівну Продивус.