Відбулось чергове засідання Координаційної ради канонічних архієреїв єпархій УПЦ на Вінниччині.

18 лютого у місті Вінниці відбулось чергове засідання Координаційної ради канонічних архієреїв єпархій УПЦ на Вінниччині. У зібранні взяли участь митрополити Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій, єпископ Ладижинський Сергій, представники Вінницької, Тульчинської, Могилів-Подільської та Житомирської єпархій. Засідання було присвячене ситуації, яка склалась навколо Української Православної Церкви, зокрема, на Вінниччині. Учасники зібранняобговорили методи юридичної протидії церковному рейдерству, оцінили перспективи існування Православної Церкви, як в Україні, так і у Вінницькому регіоні, у протягом найближчого часу та прийняли низку звернень.