Січень 01, 2019

You are browsing the site archives for Січень 01, 2019.

Анонс!

2 січня, у день пам’яті святого праведного Іоанна Кронштадтського, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершить Божественну Літургію в храмі праведного Іоанна Кронштадтського, на території 2 міської лікарні м. Вінниці. Зустріч владики о 9.00.

Три архієреї привітали настоятельку Браїлівського монастиря з днем народження.

1 січня святкує день народження настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського монастиря ігуменія Антонія. Цього року в цей день монастир відвідали два архієреї – митрополити Тульчинський і Брацлавський Іонафан та Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт. Разом з архієпископом Варсонофієм вони привітали матушку зі святом та побажали ії многих та благих літ.

У новорічну ніч архієпископ Варсонофій звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі.

В ніч на 1 січня, у день пам’яті мученика Воніфатія та преподобного Амфілохія Почаївського архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив нічну Літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі. Владиці співслужило духовенство обителі. По закінченні Літургії архіпастир привітам настоятельку монастиря ігуменію Антонію з днем народження.