Вечірня з чином прощення в Хресто-Воздвиженському храмі.

10 березня, напередодні початку Великого посту, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій очолив служіння вечірні в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці.

Владиці співслужило духовенство храму на чолі з настоятелем протоієреєм Миколаєм Давидовським.

По завершенні вечірні архіпастир звернувся з повчальною промовою до парафіян, наприкінці якої попросив прощення у богомольців та духовенства.

Нагадуємо, що з благословення Блаженнійшого митрополита Онуфрія у Великій піст ми традиційно підносимо сугубі молитви за державу та Церкву. Протягом святої Чотиридесятниці вірним Української Православної Церкви благословляється щоденно читати по одній кафізмі Пслатирі з дванадцятьма земними поклонами та Іісусовою молитвою.