Архієпископ Варсонофій звершив Божественну Літургію в храмі святителя Луки Кримського. Оновлено!

10 лютого, у Неділю 37-му по П‘ятидесятниці та день пам‘яті Новомучеників і Сповідників землі Руської, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в храмі святителя Луки Кримського м. Вінниці.

Владиці співслужили благочинний І Вінницького міського округу протоієрей Богдан Малиновський, настоятель храму протоієрей Володимир Тютенко та архідиякон Миколай Кравець.

Після читання Євангелія архіпастир проповідував на тему недільного євангельського читання.

По завершенні богослужіння архієпископ Варсонофій розповів парафіянам про історію свята на честь Новомучеників і Сповідників Руської Церкви. Звертаючись до настоятеля храму, владика особливо відмітив невтомну працю отця Володимира на посаді голови юридичного відділу Вінницької єпархії та подарував йому наперсного хреста.