Архієпископ Варсонофій зустрівся з професором-релігієзнавцем з Японії.

10 лютого архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій зустрівся з професором-релігієзнавцем з університету Хоккайдо (Японія) Санамі Такахаші. Японська дослідниця працює в Центрі слов’яно-євразійських досліджень і, наразі, займається вивченням релігійної ситуації в Україні, зокрема процесів, що відбуваються в Церкві та суспільстві після утворення так званої ПЦУ. Професора супроводжував старший науковий співробітник Національної академії наук України, доктор історичних наук, Сергій Васильович Таранець.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію у Вінницькій єпархії де, в наслідок розкольницьких дій колишнього керуючого єпархією митрополита Симеона, мають місце випадки насильницького переводу православних парафій до ПЦУ, тиску на духовенство та утисків православних за конфесійною ознакою.