Січень 24, 2019

You are browsing the site archives for Січень 24, 2019.

Архієпископ Варсонофій провів збори благочинних.

24 січня архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій провів збори благочинних. На зборах розглядались актуальні питання церковного життя, зокрема заходи протидії захопленням храмів розкольниками.

Анонс!

26 січня, на передодні Неділі 35-ї по П‘ятидесятниці, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій очолить всенічне бдіння у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі. Початок богослужіння о 16.00. 27 січня, у Неділю 35-ту по П‘ятидесятниці, архієпископ Варсонофій звершить в Браїлівському монастирі Божественну Літургію. Зустріч владики о 9.00.

Парафія прп. Лаврентія Черніговського в єдності з УПЦ.

Останнім часом Вінницею шириться інформація, що парафія преподобного Лаврентія Чернігівського, ніби-то, перейшла до ПЦУ. Повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності. За словами настоятеля  храму протоієрея Костянтина Іванченко, парафія зберігає вірність Українській Православній Церкві на чолі з Блаженнійшим митрополитом Онуфрієм.

У Писарівці не вдалось провести збори територіальної громади з голосуванням на користь ПЦУ.

22 січня Свято-Покровська релігійна громада с. Писарівки, Вінницького району, провела збори, на яких висловила підтримку Українській Православній Церкві на чолі з Блаженнійшим митрополитом Онуфрієм. 23 січня в сільському будинку культури проходили збори громади села, на яких, планувалось провести обговорення питання можливого переходу місцевої парафії до ПЦУ. Перед початком обговорення стався прикрий інцидент: голова сільради Д. […]