Архієпископ Варсонофій звершив Божественну Літургію в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця м. Вінниці.

13 січня, у Неділю святих Богоотців, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця м. Вінниці.

Перед початком богослужіння архіпастиря привітали колядками вихованці недільної школи. Роздавши дітям різдвяні подарунки, владика Варсонофій благословив чисельних богомольців. Архієрею співслужили священики м. Вінниці на чолі з благочинним протоієреєм Богданом Малиновським та настоятелем храму протоієреєм Валерієм Швецем. Після читання Євангелія архіпастир звернувся до парафіян з повчанням, у якому призвав принести новонародженому Богонемовляті Христу достойні дари любові, віри і добрих справ.